Почесним нагрудним знаком «Срібний Хрест» нагороджено Дениса Кирилішина, а «Сталевий хрест» отримав головний сержант Василь Гарматюк.
Про нагородження бійців повідомили у Вінницькій ОВА.
Денис Кирилішин призначений на посаду заступника командира роти окремої 128 гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Нині старший лейтенант боронить Україну від ворога на Запорізькому напрямку.
«Сталевий хрест» отримав головний сержант Василь Гарматюк з села Кинашів Тульчинської громади. Він пішов захищати Україну добровольцем. Василь Гарматюк виконував бойові завдання на Харківському та Донецькому напрямках.
Зараз разом із побратимами непохитно боронить Північ України.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VIDZNAKY1-80x38.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VIDZNAKY2-80x42.jpg)