У Лукашівському ліцеї на Вінниччині вибухнув скандал. Мама шестикласника заявила, що директор побив її сина різкою, і написала заяву в поліцію. Директор свою провину заперечує та вважає, що за цим конфліктом стоїть один із мешканців села.
Про це йдеться у матеріалі видання OBOZ.UA
Видання «Новини Вінниці» раніше повідомляло читачів, що поліція Вінниччини розслідує обставини цього провадження.
У Лукашівському ліцеї на Вінниччині 13-річний учень 6 класу Андрій К. звинуватив директора Віталія М. в тому, що він побив його різкою.
Версія школяра
За словами школяра, його вигнали з уроку географії, і він сидів у кущах у дворі школи. Там його побачив директор, покликав, виламав гілку з куща, вдарив по ногах і відправив на урок. Вдома ввечері Андрій розповів про те, що сталося, матері та показав сліди побиття.
Вчителька географії Любов Б., яка і вигнала Андрія за те, що він заважав проводити урок і показав їй язика, написала директорові доповідну, в якій повідомила, що цей учень на її уроках порушує дисципліну, поводиться неадекватно, не має підручника та зошита.
Версія директора
Директор ліцею у розмові з OBOZ.UA свою провину заперечує, каже, що підлітка не бив. І запевняє, що за конфліктом стоїть один із мешканців села Руслан С., який раніше мав проблеми із законом.
За словами директора, сім’я дитини неблагополучна, мати нібито зловживає алкоголем і часто гостює в родички цього чоловіка. Батько хлопчика воює на фронті.
У чому причина цього конфлікту, директор чітко не каже. Але натякає, що можливо хтось хотів, щоб він “щось узяв і прийшов до них”.
Офіційних версій ще немає
У відділі освіти Липовецької територіальної громади розповіли, що наразі працюють дві комісії.
Директор працює у школі вже 23 роки, і жодних подібних інцидентів не траплялося, характеристики позитивні, він справляється зі своїми посадовими обов’язками.
Поліція видала підлітку направлення на проходження судово-медичної експертизи, а також за заявою мами відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України – завдання легких тілесних ушкоджень. Винному загрожує штраф 850 грн, або 200 годин громадських робіт, або до одного року позбавлення волі.