Вінницький обласний академічний театр ім. Миколи Садовського розпочинає новий сезон вже цього тижня. Вінничан запрошують на виставу «Народний Малахій» вже у четвер, 14 вересня. Що нового у театрі, які зміни відбулись та чим дивуватимуть глядача у цьому сезоні, розповів новий директор театру Іван Педорук.
Раніше ви працювали в медіа більше, а зараз ваша сфера діяльності кардинально змінилася. Які у вас були стосунки з театром до цього часу?
Театральні колективи, вони зазвичай не прості, як вам вдається знаходити до усіх підхід та тримати баланс?
Театр, загалом, залишився одним великим концертним майданчиком у Вінниці після ракетного удару по Будинку офіцерів. Як це відображається на роботі театру і як буде далі? Стане менше комерції чи більше? Можливо, перед вами ставили цілі вийти таким чином на самоокупність?
Скільки загалом людей працює у театрі? У зв’язку з війною в театрі відбулись певні кадрові зміни. Хто з акторів (режисерів) переселенців залишиться тут в нашому театрі?
Чим здивує новий сезон?
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/374998992_1063789221473139_5704559347886218897_n-80x106.jpg)