Відновити роботу дитячих дошкільних закладів запропонувало МОЗ України, згодом цю ідею підтримав Кабмін. Як наслідок, з’явилася інформація, про те, за яких умов здійснюватимуть роботу дошкільні заклади.
Міністерство охорони здоров’я сформулювало перелік необхідних заходів і запобіжників для обговорення.
Цих умов дотримуватимуться і у Вінниці. Щоправда, з певними місцевими відмінностями.
Про це Суспільному розповіла очільниця міського департаменту освіти Оксана Яценко.
Зараз з’ясовують скільки дітей піде до садочка. Попередньо, заповненість закладів буде на 50%. Всі працівники мають повторно пройти медогляд.
“Насамперед, будуть в садочок влаштовані ті діти, батьки яких працюють. Тим більше ми маємо в садочку дивитися за дотриманням епідеміологічних вимог. Насамперед, це температурний скрінінг, дезінфекція, провітрювання, санітарна дистанція між дітьми, меньше ігор, які за собою тягнуть контакт між дорослими і дітьми. Потрібно щоб всі працівники ДНЗ поновили свої медичні книжки, пройшли всі необхідні обстеження для того щоб ми були впевнені, що діти прийдуть в безпечне середовище, що воно буде підготовлене для наших малюків”, – каже Оксана Яценко, директор міського департаменту освіти.