За кілька хвилин після надходження повідомлення про пограбування чоловіка на вінницькому залізничному вокзалі працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» затримали підозрюваних у вчиненні цього злочину.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
14 липня близько пів на третю годину ночі до поліції надійшло повідомлення від 43-річного вінничанина про пограбування.
За словами заявника, у Вінниці на залізничному вокзалі до нього підійшла жінка та запитала, де знаходиться трамвайна зупинка. Чоловік погодився провести її до зупинки, оскільки йшов у тому напрямку. Дорогою до них підійшли ще четверо осіб. Жінка та один з присутніх чоловіків, застосувавши фізичну силу, відібрали у нього рюкзак з особистими речами, гаманець з грошима та мобільний телефон.
“Наразі вирішується питання про оголошення затриманим про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України (грабіж), та обранні міри запобіжного заходу. За таке правопорушення їм у загрожує до 6 років ув’язнення.
Поліція встановлює місцезнаходження інших трьох осіб, причетних до пограбування”, – повідомили у поліції.








