Героя, електромонтера з обслуговування підстанцій міського кільця Вінницьких високовольтних мереж Геннадія Панкова нагородили Почесним Нагрудним знаком від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного «Хрест Хоробрих».
Про нагороду, яку вручили сім’ї загиблого, повідомили в АТ «Вінницяобленерго».
Дружина Геннадія, Світлана Панкова, яка свого часу також працювала в обленерго інженером служби підстанцій, повідомила сьогодні, що бійці 3-ої Окремої Штурмової Бригади, не забувають про своїх загиблих побратимів і свято бережуть пам’ять про їхній подвиг. Для них – це Місія Честі та невмирущого братства!
Саме завдяки їхній турботі Світлана Панкова днями отримала нагороду, якою удостоїли її чоловіка, посмертно… Це Почесний Нагрудний знак від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного «Хрест Хоробрих» та посвідчення з особистим підписом генерала.
Пишаємось…
«Нагородили Героя, славного і вічно живого у наших серцях Захисника – електромонтера з обслуговування підстанцій міського кільця Вінницьких високовольтних мереж Геннадія Панкова.
Один з найперших він встав на оборону нашої країни ще на початку повномасштабного вторгнення московитів. Разом зі своїм 26-річним сином – Костянтином ПАНКОВИМ. Обидва добровільно долучилися до Збройних Сил України. Син Костя загинув наприкінці січня 2023-го, а наш Геннадій Сергійович – через пів року, у липні…», – повідомили в АТ «Вінницяобленерго».
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/ENERHETYK-1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/ENERHETYK1-80x84.jpg)