Міністр оборони України Михайло Федоров раніше повідомив, що внесені до «білого списку» термінали супутникового інтернету Starlink працюють, а ті, що перебувають у користуванні російських військових – заблоковані.
Джерела Радіо Свобода в Генштабі ЗСУ підтверджують, що російські сили зменшили кількість штурмів на фронті після домовленості України та SpaceX про блокування незареєстрованих терміналів супутникового інтернету «Старлінк».
За повідомленням, кількість штурмів подекуди зменшилася, а на деяких ділянках вони взагалі припинилися.
У вчорашньому денному зведенні Генштаб ЗСУ повідомив про 56 бойових зіткнень на фронті від початку доби.
За його словами, процес верифікації терміналів Starlink триває.
Про те, що в російської армії на фронті припинив працювати «Старлінк» повідомили російські так звані військкори, які пишуть про великий збій супутникового інтернету після домовленості України та SpaceX про блокування незареєстрованих терміналів.
Українські військові повідомляли про збої в них, проте зараз Україна веде процедуру реєстрації терміналів – Міноборони публікує інструкцію, як це зробити.
Експерт зі зв’язку і радник міністра оборони України Сергій «Флеш» Бескрестнов написав на своєму каналі, що у противника на фронтах «навіть не проблема, у противника катастрофа».








