У Вінниці пройшов фінал туру м фестивалю «Summer Anime & K-pop Fest», який цього року охопить 22 міста України: від Ужгорода і Львова до Києва і Дніпра.
Унікальна субкультура, якою захоплюється молодь прийшла до нас з Азії. На фестиваль юні вінничани приходили у креативних котюмах. Кращі з них взяли участь у косплей дефіле на сцені.
Також у холі театру ім. Садовського глядачів чекала фотозона з персонажами діяв аніме та K-pop ярмарок.
Також глядачі побачили виступи кращих вінницьких K-pop over груп, які знімають яскраві танцювальні кавери на пісні улюблених корейських зірок. Родзинкою вечору став виступ співачки Vioria з Гостомелю, яка працює у незвичному жанрі — кітті-рок.
Хедланер фестивалю «Summer Anime & K-pop Fest» зірковий гість з Японії, співак і гітариста SAИA Taki3awa, який вже близько 20 років виступає на великій сцені по всьому світу.