Фестиваль розпочали з покладання квітів до меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні та меморіалу Героям загиблим в російсько-українській війні. Після вшанування пам’яті борців за свободу та незалежність України розпочались лицарські поєдинки.
Про те, як проходив фестиваль пам’яті Героя Небесної Сотні, вінничанина Максима Шимка, повідомило видання «Вінниця ПресПоінт».
Середньовічні поєдинки у майстерно відтворених обладунках з мечами провели у внутрішньому дворику Вінницького обласного краєзнавчого музею.
Лицарі та лицарки приїхали на фестиваль з різних міст України. Минулого року фестиваль не проводили, а цьогоріч особливо багато було дівчат, адже хлопці здебільшого змінили стародавню зброю на сучасну і боронять Україну на фронті.
Під час фестивалю на площі біля Краєзнавчого музею працював благодійний ярмарок. Наїдки та хенд-мейд продавали представники різних навчальних закладів Вінниці. Вторговані кошти підуть благодійному фонду «Загартовані серця» для закупівлі зарядних станцій військовим.