“Vinnytsia Strong” — фотовиставку під такою назвою відкрили у місті 18 листопада. Це серія світлин, на яких зображено наслідки ракетного обстрілу Вінниці 14 липня. Загалом в експозиції 25 робіт.
Про це повідомило Суспільне.
«На руїнах, знищених російськими ракетами будівлі, дорослі та діти. Серед них і восьмирічна Даша Цебрій, яка колись виступала на сцені Будинку офіцерів.
На світлинах є зруйнований Будинок офіцерів на фоні церкви із нотами на згарищі, дитячі іграшки поруч із вцілілим літаком та спаленим будинком побуту “Ювілейний”», – йдеться у повідомленні.
На світлинах є зруйнований Будинок офіцерів на фоні церкви із нотами на згарищі, дитячі іграшки поруч із вцілілим літаком та спаленим будинком побуту “Ювілейний”», – йдеться у повідомленні.
Виставку презентували у конференцзалі ресторану “Mont Blanc”. Вхід — безкоштовний. Вже з понеділка, 21 листопада, експозицію перенесуть до Вінницького обласного художнього музею. Там вона триватиме до 5 грудня. Після Вінниці проєкт повезуть на захід України та у Польщу.