До Вінниці продовжує надходити гуманітарна допомога. Прибула фура з Закарпаття за сприяння Фондів Віктора та Олени Пінчук. У ній матраци, подушки, ковдри, простирадла та ще чимало іншого, що наразі необхідне для облаштування місць для біженців. Загалом – 25 тонн.
Гуманітарну допомогу привезли з логістичного хабу на Закарпатті. Це вчасна допомога для нашого міста. Адже чисельність біженців у Вінниці постійно зростає, і для нас головним завданням є створити умови, щоб люди могли переночувати, або залишитись на якийсь час.
Також в гуманітарному вантажі до Вінниці привезли дитяче харчування, памперси, предмети особистої гігієни, антисептики, каремати-спальники.