Футбольний клуб “Поділля”, учасник дивізіону “Центр” Ліги учасників АТО зайняли 4 місце в дивізіоні “Центр” та вибороли путівку у фінальну частину Ліги учасників АТО.
Про це повідомили на сторінці військової частини на сторінці у Фейсбуці.
З травня місяця 2020 року велись запеклі бої з футболу 9 команд Центрального дивізіону.
Кожна команда зібрана із військовослужбовців, учасників бойових дій. Вони різні за напрямками діяльності, однак мають однакове хобі – футбол та однакову жагу до перемоги.
Капітана футбольної команди клубу “Поділля” Павло Бабака сказав:
“Ми зібрали злагодженну команду, яка прагне до перемог. Без ключових гравців і видатних індивідуальностей неможливо повністю оцінити красу й привабливість цієї королівської гри – футбол”. В нашій команді також є такі особливі гравці, а саме воротар старший солдат Анатолій Ткачук, в минулому професійний футболіст (голкіпер) – чемпіон Молдови, переможець кубка Молдови, учасник відбіркового розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА проти Грецького Олімпіакоса. В 2014 році був мобілізований на військову службу у військову частину 3008 ЗОТО НГУ та по теперішній час сумлінно поєднує військову службу та втілює своє професійне хобі – “футбол”.
В період з 06 по 14 жовтня 2020 року на стадіоні ФК Динамо у місті Києві відбудуться змагання на отримання переможного першого місця серед 24 команд із 6 дивізіонів: Північ, Південь, Захід, Схід, Центр та місто Київ.
Саме 14 жовтня у День захисника України визначиться переможець та здобуде “золотий кубок”.