У чарівному куточку Мурованокуриловецької громади розташоване особливе місце, де дитячий сміх поєднується з творчим задумом, а веселі голоси малечі змішуються з звучанням музики. Це Будинок Дитячої та Юнацької Творчості, де кожен день наповнений яскравими враженнями та творчими досягненнями.
У цьому осередку мистецтва і креативності діти відкривають для себе світ творчості у всій його красі. Тут звучить дитячий спів, ведеться кропітка крафтова робота, малюють картини, шиють, вишивають – все, щоб діти могли відчути радість створення.
Директор центру творчості, Катерина Євчук, разом з колективом Будинку Дитячої та Юнацької Творчості, створюють атмосферу, де кожен юний талант має можливість розкритися на повну. Це місце, де кожна робота, кожен експонат – це вияв дитячого задуму, власного бачення та сприйняття краси.
Будинок Дитячої та Юнацької Творчості вважається лідером позашкільної освіти в області. Ми пишаємося своїми переможцями обласних та всеукраїнських виставок та конкурсів, які виходять з нашого осередку з великими досягненнями.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436770102_963418908481142_3886083526392763688_n-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436669081_963419161814450_9128784667839519804_n-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436817664_963418955147804_8760497613669644570_n-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/437040998_963418828481150_8715846491046857927_n-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436898951_963418788481154_2266243425912627514_n-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436771293_963419125147787_8262620740201679170_n-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436898962_963418771814489_764491678991650878_n-80x111.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436801475_963418901814476_7841641555845323764_n-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/435498514_963418838481149_7900785967995695715_n-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436926462_963418975147802_3800016509650442270_n-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436797859_963419038481129_2594478987875720300_n-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436869428_963419105147789_8074728823530824424_n-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/436785037_963418751814491_5648550863003616376_n-80x53.jpg)