“Росіяни залякують голодом, але у нас буде хліб і до хліба”, – впевнений голова ГО “Ми-вінничани”, доктор економічних наук Валерій Коровій. Про продовольчу безпеку, воєнний стан, зовнішні загрози, систему регіонального управління під час війни та допомогу ЗСУ та післявоєнний політичний йдеться в інтерв’ю, яке оприлюднили на сторінці ГО «Ми-вінничани» у Фейсбуці.
-У лютому минулого року ви запевняли, що повномасштабного вторгнення не буде, але це сталося. Які ще очікування за цей рік не виправдалися, а що, навпаки, відбулося попри важкі обставини?
– Зараз активізувалися дискусії, чи потрібно скасовувати воєнний стан у тилових регіонах, щоб розвивалась економіка, як ви вважаєте?
– А на Вінниччині, як прикордонній території, будуть залишатись зовнішні загрози?
– Ви були головою Вінницької облдержадміністрації на початку цієї війни, потім депутатом. Тоді депутати та чиновники виїжджали за кордон, працювали онлайн, як дехто зараз?
– На Вінниччині яскрава ситуація, коли чи не у кожного політика свій благодійний фонд, хоча волонтерить увесь народ. Це так зараз закладається основа під вибори?
– Росіяни залякують, що Україну чекає голод, бо посівна під загрозою, це так? Які перспективи в аграрної Вінниччини?