Після звернення вінницької партії до політиків та громадських активістів про необхідність об’єднання на місцевих виборах 2020 року всіх проукраїнських сил, в “Партію Вінничан” почали переходити партійці та чинні депутати місцевих рад.
Так вчора стало відомо, що депутат Шаргородської районної ради, голова фракції “Свобода” Андрій Воронін вийшов з лав партії і став координатором району від “Партії Вінничан”.
Про це він написав на власній сторінці у фейбук, згодом цю інформацію підтвердила пресслужба вінницької партії.
В вінницькій партії підвердили заклик до всіх проукраїнських партій та громадських організацій щодо об’єднання навколо інтересів вінничан та подякували тим, хто вже почав до них приєднуватись.
Нагадаємо, раніше голова обласного осередку партії Наливайченка перейшов у “Партію Вінничан”, де очолив юридичний департамент.