Колишній прокурор Вінницької області, В’ячеслав Соколовий, висуванець від фракції “Української стратегії Гроймана”, став головою Вінницької обласної ради. За нього проголосувало 68 депутатів із 78, зо взяли участь у голосуванні.
За кандидатуру його Андрія Гижка, якого висувала “Європейська солідарність”, проголосувало лиш десятеро депутатів.
В’ячеслав Соколовий склав присягу голови і продовжив ведення першої сесії.