Бюджет Вінницької області та програму соціально-економічного розвитку на 2024 рік обговорили на спільному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при обласній раді. Їх членам презентували ці два документи.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Вона зазначила, що програма спрямована на відновлення економічного зростання Вінниччини, створення передумов для майбутнього прискореного післявоєнного економічного розвитку регіону, підвищення зайнятості населення, розвитку малого та середнього бізнесу, створення сприятливих умов для сталого розвитку громад», – відзначила
Консультації з громадськістю проводяться з питань, які стосуються суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.