Про це повідомила урбан-команда з Інституту розвитку міст.
Разом з місцевими мешканцями вони пройшли довгий і непростий шлях до створення Концепції парку “Хімік”.
Публічно представлено було концепцію для вінничан ще у лютому минулого року.
“Можна довго описувати, які саме юридичні процедури відбувались з того часу (зміни детального плану, розробка ПКД, експертиза, тендер тощо), та нарешті вони завершились”, – пишуть організатори.
Але до сьогоднішнього дня головним питанням залишається одне – коли почнуться ремонтні роботи?
Як повідомляють представники урбан-команди з Інституту розвитку міст, переможець тендеру – ПП “Рослана” – вже підписала договір про початок ремонтних робіт, які мають розпочатись вже цього місяця.
Найближчим часом буде проведено:
– Демонтаж існуючих елементів благоустрою
– Земляні роботи
– Загальнобудівельні роботи
З вересня цього року має розпочатись активна фаза робіт. Теоретично вона триватиме до листопада.
Першочерговим заходом буде встановлення освітлення в парку, яке допоможе покращити безпеку для містян та можливість проведення робіт в умовах зміни світлових годин в осінній період.
На роботи передбачено виділити майже півтора мільйони міського бюджету та 50 тисяч Євро за рахунок підтримки проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”, фінансування якого іде з урядів Німеччини та Швейцарії.
Завдяки ремонтним роботам планується перетворити парк “Хімік” у Парк спільної мрії, в якому буде:
– “лава добросусідства”
– фонтан
– дитячі майданчики
– бігова доріжка
– спортивні об’єкти
– майданчик для вигулу тварин