Поліцейські з Відділу поліції № 1 Гайсинського райуправління виявили осіб, які вчинили крадіжку коштів з банківської картки. Проводиться попереднє слідство.
Жителька села Демівка Чечельницького району звернулася до поліції, повідомивши про те, що її 11-річний син дав доступ до мобільного телефону свого дідуся за вимогою двох місцевих мешканців. Пізніше виявилося, що ці особи використовували мобільний банкінг для переказу 66 200 гривень на свої банківські картки.
Під час оперативно-розшукових заходів правоохоронці ідентифікували 28-річного та 24-річного місцевих жителів як причетних до цього злочину.
У зв’язку із вчиненим злочином слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), за яким передбачена відповідальність у вигляді ув’язнення до 8 років.