Таку новину оприлюднили працівники ВОКМ, не забувши згадати і про мамонта Вінні.
“У зв’язку з оголошенням карантину музей до 3 квітня для відвідувачів ЗАЧИНЕНО. Тож зберігайте спокій та дотримуйтесь правил гігієни! Пам’ятайте, що у випадку погіршення самопочуття слід звернутись до лікаря. Слідкуйте за нашими новинами та будьте здорові! PS. А ми готуємо для вас нові виставки, цікаві екскурсійні програми, майстер-класи та чекаємо на зустріч у квітні”, – написали музейники на своїй сторінчц у Фейсбук.
Музей Науки, який розташовано у ТРЦ “Sky Park” приєднався до інформування вінничан про своє закриття на період карантину.
“Дорогі наші відвідувачі! Хочемо повідомити, що з сьогоднішнього дня – понеділка (16 березня) Музей Науки скасовує усі планові заходи та зачиняє двері на період карантину в Україні. Закликаємо всіх поставитися серйозно та відповідально до ситуації, що склалася в країні, бо від кожного з нас багато в чому залежить, як швидко все завершиться”, – повідомляють науковці у себе на сторнці.
Вінницький обласний художній музей, Музей Української МАРКИ ім. Якова Балабана, АвтоМотоВелоФотоТелеРадіоМузей втрималися від коментарів в інтернеті. На сторінці фейсбук – лише останні виставки, які відбулися у їх стінах.









