У Вінницькому об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України відвідувачів обслуговують як у Прозорих офісах.
Вінничанам надають послуги в одному приміщенні: швидко, якісно, відкрито та прозоро. У центрі зробили сучасний ремонт, облаштували пандус.
«Вінницький об’єднаний міський військовий комісаріат переформували у Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Це зробили для покращення прийому відвідувачів», – каже військовий комісар Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Ігор Ліщук.
Також Ігор Ліщук розповів, що тепер адміністратори витрачають мінімум часу на видачу військовим облікових документів, внесення до єдиної бази державного реєстру, надання соціальних послуг ветеранам, учасникам АТО/ООС. За день центр обслуговує близько 70 людей.
Вінницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній Вінницький об’єднаний міський військовий комісаріат) розташований за адресою вул. Замостянська, 23.
За 2017-2021 роки на капітальний та поточний ремонти приміщень центру з бюджету громади виділили кошти в сумі 3 млн 97 тис. грн.