З ночі у Вінниці пішов дощ і при мінусовій температурі почав утворюватися лід на поверхні. Щоб не допустити ожеледиці з другої години ночі у Вінниці активно працювала комунальна техніка. Працівники КП “Вінницьке шляхове управління” розчищають сніг та посипають дороги протиожеледними засобами, щоб муніципальний транспорт вчасно вийшов на лінії та вінничани могли пересуватися містом у своїх справах – на роботу, в садочки, школи, університети тощо.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк, завдяки злагодженій роботі комунальних працівників, весь транспорт – трамваї, тролейбуси, муніципальні автобуси та маршрутні таксі можуть без проблем їздити дорогами громади.
Загалом до роботи з прибирання задіяні 22 одиниці спецавтівок та 113 людей. Паралельно триває прибирання на вулицях приватного сектору і старостинських округів Вінницької громади.
Видання «Новини Вінниці» оприлюднило опитування вінничан, в якому вони негативно оцінюють роботу комунальних служб цієї зими.
Тим часом у міськраді повідомили, що комунальники наводять лад і у дворах багатоповерхівок.
Як повідомили в департаменті житлового господарства міськради, на прибудинкові території двірники вийшли близько шостої години ранку. Загалом, у дворах працює понад 250 працівників з комплексного прибирання управлінських компаній міста.








