Вінницький обласний краєзнавчий музей підготував для вінничан особливу програму на грудневі вихідні.
Спільно з вінницькими майстрами працівники музею підготували захоплюючі майстер-класи, де ви зможете відчути себе часткою українських традицій, здобути нові знання та навички, а найголовніше – створити власноруч яскравий виріб.
Крім того, на вас чекають інтерактивні екскурсії з археології та зброї, а для наймолодших – цікаве знайомство з мамонтом Вінні та іншими тваринами льодовикового періоду.
Не забудьте зареєструватися за номером: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00).