Під час зустрічі з неба йшов дощ, це були останні дні аномальної “березневої” погоди в грудні. Наш герой почував себе комфортно, казав що в нього немає ніяких поганих відчуттів, та всеж зазначив, що почуває себе краще коли навколо холодно. Люди навкруги озиралися та дивувалися такій картині. А загартований вінничанин, ділився своїми поглядами на життя та планами на майбутнє.
Андрія Козака я в нашому місті називають “Крижаною людиною”. Причиною цього стало бажання звичайного держслужбовця вийти із зони комфорту, показати своє “я”, кинути виклик негоді, і певним уставленим поглядам, які є в людей.
Андрій Козак є державним службовцем. Він працює в Департаменті інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.
Окрім основного місця роботи, він ще працює тренером та веде декілька мотиваційних груп в напрямку позитивних трансформацій.
Сам виклик, який Андрій Козак, кинув сам собі, полягає в тому, що на протязі вже п’яти місяців він ходить в літньому одязі. Не зважаючи на погодні умови та температуру повітря. Максимально низька температура, при якій довелося бути Андрію Козаку у своєму новому амплуа, було -5, що зафіксовано на фото, на його сторінці у мережі фейсбук.
Андрію за віком 40 років. За своє життя він встиг позайматися футболом, тенісом, важкою атлетикою, спортивною ходьбою, пірнав в ополонки, перейшов в загартування.
Та, на жаль, отримав травму ноги, коли намагався знову приборкати холод. Таким чином, зменшивши ризик від екстремальних занурень, держслужбовець вирішив поламати стереотипи та піти на зустріч зимі в літній одежі.
Як чесна та відкрита людина, він завжди каже правду і прагне бути людям відвертими із самими собою та оточенням.
Каже, це потрібно в собі побачити та змінити, щоб саме взаєморозуміння дало вірний шлях до пізнання себе та світу.
Саме тому, за ті неповні п’ять місяців він чесно заявив, що не звертався до лікарів, не хворів, не відчував погіршення свого стану взагалі.
Окрім цього в загартованого вінничанина е ще бажання змінити суспільну думку, чи, так би мовити, зняти ярлики.
Щоб досягти бажаного у виклику самому собі, Андрій тренується змінювати себе не лише фізично, а й духовно та ментально. Користуючись різними видами медитаційних та дихальних практик. Він зовсім не п’є гарячої води. Обирає для себе лише правильне та здорове харчування, та сподівається зробити все можливе, щоб його прикладом надихались.
“Крижана людина” носить ще й тематичні футболки із мотиваційними гаслами. Кожна з них відповідає поставленій меті: досягти бажаного та допомогти іншим зробити теж саме.
Най популярнішими гаслами є класичне “Just do it” від Nike, “Не обмежуй свої виклики, кидай виклик своїм обмеженням”, “Немає нічого неможливого” та інші.
Під час бесіди, гуляючи центральним парком, ми натрапили на спортивний майданчик. Там пан Козак, протиставляючись холоду, продемонстрував фізичну підготовку, не зважаючи на дощ.
На запитання про послідовників, які можуть захопитись його поглядами, особливо підлітки та малеча, які завжди шукають нових кумирів, пан Козак відповів так:
Андрій Козак завжди чуйна людина, цікавиться справами колег та близьких людей. Коли вже закінчилося інтерв’ю та ми повернулися до його робочого місця, зателефонувала співробітниця, якій Андрій зібрався віднести парасольку, вийшовши на вулицю він віддав його посеред Соборної та пішов далі ніби дощу й немає.