Сьогодні, 20 жовтня, першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ прийняли Присягу працівника поліції.
Перед початком заходу присутні вшанували пам’ять полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.
На заході побували заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, народний депутат Ірина Борзова, мер Вінниці Сергій Моргунов, начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко, керівники прокуратури та служби безпеки України у Вінницькій області.
Валерій Сокуренко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, привітав курсантів, побажавши їм успіхів та витримки у нелегкій службі.