Колектив Літинської ЦРЛ влаштував благодійну акцію.
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Свій одноденний заробіток працівники віддали на придбання тепловізора для військових та бензинового генератора для мешканців територіальної громади, які зараз захищають Україну в зоні активних бойових дій. Зібрали 80 000 гривень.
«Наші хлопці, які зараз служать в ЗСУ, звернулися до нас із проханням допомогти. Як ми могли відмовити? Завдяки їм ми маємо можливість тут працювати в теплі та спокої. А хлопці там в окопах нас захищають, тому ми з колективом й прийняли таке рішення. Для кожного з нас одноденний заробіток – це невеликі кошти, і фінансового стану не змінить. А згуртувавшись, ми зробили гарну справу, тільки разом ми переможемо ворога», – розповів керівник лікарні Сергій Кобель.