У соцмережах опублікували документальне відео про тур морально-психологічної підтримки військовими госпіталями українського гурту KOZAK SYSTEM, який музиканти реалізували спільно з Благодійним фондом «МХП-Громаді». У ролику вокаліст, Іван Леньо, та інші музиканти розповідають про мотивацію виступів перед пораненими військовими, про їхню відмінність між виступами перед побратимами поблизу лінії фронту та про важливість емоційної підтримки захисників.
Реабілітація та лікування у медзакладах — складний етап для захисників. У госпіталях військові перебувають далеко від рідних, побратимів та бойових завдань, часто не відчуваючи потрібної моральної підтримки для відновлення.
Аби підтримати захисників у госпіталях, Благодійний фонд «МХП-Громаді» спільно з українським гуртом KOZAK SYSTEM взимку 2024-го реалізували тур військовими госпіталями «Люди-Титани». У межах туру музиканти за підтримки благодійників відвідали 5 військових госпіталів у Хмельницькому, Трускавці, Вінниці, Дніпрі та Черкасах.
Тур військовими госпіталями отримав символічну назву – за мотивами однієї з нових пісень гурту «Люди-Титани». Зустрічі, які відбуваються в межах туру, мають особливий формат: це – не класичні виступи чи концерти, а більше творчі зустрічі, де головними є діалог та зворотний зв’язок.
Перший тур військовими госпіталями отримав хвилю позитивних відгуків як серед самих військових, так і медичного персоналу, який теж потребує моральної підтримки. Тож презентація документального відео про тур стала анонсом наступних виїздів у госпіталі, які Благодійний фонд «МХП-Громаді» спільно з KOZAK SYSTEM запланували у Львові, Черкасах, Вінниці, Чернігові та Харкові.