До громадського об’єднання «Ми – Вінничани» звернулася директор КЗПО “Дитячо-юнацький центр” Липовецької міської ради Алла Куземко з проханням придбати ігри для вихованців центру.
У громадському об’єднанні відразу взялися виконувати побажання юних липівчан. Про це й повідомили на сторінці ГО «Ми – Вінничани» у Фейсбуці.
Настільні та розвиваючі ігри зроблять дозвілля дітлахів ще цікавішим та змістовнішим. Адже гра – це і вибух яскравих емоцій та позитивних вражень для кожної дитини, і час, наповнений користю та спілкуванням з однолітками.
«Відвідую гуртки вже третій рік, навчилась різним технікам виконання, а тепер ще й можу зі своїми друзями спілкуватися, граючи в різні ігри. Нам подарували «Морський бій», ігри «Подорож Україною», «Хто ти?», настільний футбол, будівельний конструктор та ще багато інших. Дякуємо дорослим, що потурбувались про нас», – ділиться враженнями вихованка ДЮЦу Альона Кряжева.
«Щиро радіємо таким теплим відгукам. А ще більше – можливістю дарувати дітям позитивні емоції та наповнювати їхні будні яскравими враженнями!», – зазначили ГО «Ми – Вінничани».
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VINNYCHANY1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VINNYCHANY2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VINNYCHANY3-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VINNYCHANY4-80x107.jpg)