За результатами досліджень добутих мисливцями лисиць на Вінниччині, частка інфікованих сказом особин сягнула 22%.
Про це повідомляє Центрально-Західне міжрегіональне управління ЛМГ.
Зокрема, за даними обласного УТМР, в результаті діагностичного відстрілу, до ветеринарних установ Вінниччини було доставлено 140 голів лисиці червоної. У 31-ї особини з них, тобто 22%, в лабораторіях було виявлено вірус сказу.
За останній рік в Україні спостерігається стрімке зростання популяції лисиці – з 48 тисяч особин у 2021 році до 220 тисяч у 2023. За даними мисливців, у деяких регіонах щільність лисиці вже досягла 20 особин на 1000 гектарів угідь.