Допомога захисникам на передовій – в пріоритеті. Команда “Ми – Вінничани” разом із партнерами відгукується на їхні звернення оперативно та ефективно.
Разом з командою «Ми – Вінничани» передали на передову бійцям сил територіальної оборони міста Суми Mavik та комплект рацій Motorolla, 58 бригаді комплект Starlink, 150 розвідувальній бригаді автомобіль, також закупила запчастини для старшокласників та їх наставників для виготовлення десятків fpv дронів! Дуже сподіваюсь, що це обладнання допоможе українським воїнам ефективніше виконувати бойові завдання, краще координувати дії та захищати нашу землю від окупантів, – зазначила Народний депутат Лариса Білозір.