Про це йдеться в публікації видання “Політична Арена Вінниччини”.
Як видно з публікації, підприємство Staleks PRO, евакуйоване із зони активний бойових дій (з Харкова ред.) за власні кошти придбало дрон. А вінницький чиновник урочисто передав його на фронт.
Місцеве видання припускає, що така неоднозначна інформація від очільника міста свідчить про:
1. Свідому шкоду від інформаційно-технологічного пулу мера Вінниці.
2. Або особисту “прижимістість” керівника міськради та схильність до татльної економії.
3. Або зневажливе ставлення команди мера до вінничан, які не зможуть скласти 2+2.
Потрібно зазначити, що подібна акція міського голови – однозначно негативний сигнал для інвесторів. Бо якщо міська влада змушує оплачувати власні PR-акції підприємців, які тікають від війни, то що говорити про більш потужних інвесторів, а в мирний час і поготів.