23-річний мешканець міста Козятин Хмільницького району представляючись працівником служби безпеки банку за кілька місяців ошукав одинадцятьох осіб. Зловмисник заволодів коштами потерпілих на суму більш ніж 100 000 тисяч гривень. Тепер чоловіку загрожує до 8- років позбавлення волі.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
До поліції із повідомлення про вчинення шахрайських дій стосовно неї звернулася 35-річна жителька Івано-Франківської області. Потерпіла повідомила про те, що до неї зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником служби безпеки банку.
Зловмисник повідомив жінці, що із її банківської карти намагаються заволодіти грошима, тому негайно потрібно перерахувати кошти на мобільний телефон нібито працівника банку, які потім повернуться. З аналогічними повідомленнями про злочини до правоохоронців звертались ще ряд потерпілих.
Слідчі задокументували 11 злочинних епізодів.
Загальна сума збитків, завдана потерпілим, становить понад 100 000 гривень.
Поліція встановлює інших осіб, які могли постраждати від дій зловмисника.