25-річний житель Мурафської громади займався збутом «наркотичного зілля». Він деякий час розкладав закладки, а згодом почав працювати за схемою «з рук в руки». Інформацію про те, що чоловік займається розповсюдженням наркотичних речовин, відпрацьовували оперативники сектору кримінальної поліції.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«Третього лютого 25-річного зловмисника бійці КОРДу затримали після чергового збуту ним канабісу. У затриманого та в його будинку слідчі також вилучили заборонені речовини – марихуану та амфетамін, гроші від продажу заборонених речовин, ваги, мобільний телефон», – повідомили у поліції.
Вилучені речові докази направлені на експертизу.
Правопорушника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
«Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання – до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу»,– йдеться в повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/NARKO1-80x53.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/NARKO2-80x55.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/NARKO3-80x100.jpeg)