Військовослужбовця з Липовецької громади Павла Юзву нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Про це повідомили у Липовецькій міській громаді.
«Золотим хрестом» нагороджують військових рядового та сержантського складу Збройних сил України за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки. Крім того, цією нагородою відзначають осіб, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.
«Пишаємося нашим Воїном! Раді, що його сміливість мужність та відвагу відзначено і шлемо Павлу Анатолійовичу щирі вітання від громади!», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/KHREST1-80x99.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/KHREST-1-80x60.jpg)