Днями оперативники відділення поліції № 2 Вінницького РУП отримали інформацію про те, що житель Вінницького району незаконно зберігає вдома боєприпаси та вибухові пристрої.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«Під час проведення невідкладного обшуку у домогосподарстві правопорушника, в гаражному приміщенні за місцем мешкання останнього, слідчі виявили дві гранати, шість вибухових пакетів та димову шашку. Вилучене направили на експертизу», – йдеться у повідомленні.
Вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та обрання запобіжного заходу.
За цим фактом слідством розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Досудове розслідування триває.