Жителька Бершадської громади, Олеся Заморська нагороджена медаллю «За врятоване життя». Це особлива відзнака, яка вручається тим, хто проявив мужність та відвагу, рятуючи інших.
Про це у своєму дописі повідомив Бершадський міський голова Віталій Драган.
Олеся Заморська – колишня фельдшерка медицини невідкладних станів і медицини катастроф у КНП “ТМО “Вінницький обласний центр ЕМД та МК. Жінка зараз воює у ІІІ армійському корпусі (колишня 3 ОШБр).
Нагорода пов’язана із виконанням завдань на фронті.
Медаль “За врятоване життя” — державна нагорода України для нагородження громадян України, іноземців та осіб без громадянства за врятування життя людини, активну благодійну, гуманістичну та іншу діяльність у справі охорони здоров’я громадян, запобігання нещасним випадкам з людьми.











