Цього тижня, 12 березня, розпочався новий сезон всеукраїнського конкурсу бізнес-ідей під назвою “Роби своє”. Організаторами якого є Благодійний фонд “МХП-Громаді”.
Долучитись до участі в конкурсі можуть ветерани, військовослужбовці або їх сімʼї, підприємці, які вже мають готовий бізнес, ті чий бізнес постраждав через війну, а також для люди, які планують розпочати новий бізнес. Сума одного гранту може становити до 100 тисяч гривень. За два роки конкурсу підтримку отримали більше, як 150 бізнес-ідей. Сума інвестицій склала більше як 18 мільйонів гривень.
Цього року БФ “МХП – Громаді” мають на меті надати грантову підтримку не менше 70 проєктів у 13 областях.
Деталі у відеосюжеті: