У Львові відбувся фінал національного конкурсу JA «Компанія року 2024» від Junior Achievement Ukraine, мінікомпанія «Mavka» з Вінницького вищого професійного училища сфери послуг перемогла у номінації «Alumni Award» з бізнес-проєктом виготовлення натуральних трав’яних напоїв.
На конкурсі змагалися 31 навчальна мінікомпанія – переможці регіональних відборів – з 27 закладів професійно-технічної освіти, фахової вищої та передвищої освіти з 9 областей України. Вінниччину представляли три команди – «PrintProdigy» (Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище), «Mavka» (Вінницьке вище професійне училище сфери послуг) та «VinECOline» (Вище професійне училище №7 м.Вінниці).
У 2023-2024 навчальному році на базі програми «Компанія» від Junior Achievement Ukraine учасники створили 246 мінікомпаній. Загалом до курсу з підприємництва приєдналися 154 заклади професійної (професійно-технічної), фахової вищої та передвищої освіти Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей та міста Києва.