Один із міських голів у Вінницькій області залучив до незаконної діяльності посадовицю цієї ж міської ради та місцевого жителя, за допомогою яких фігуранти планували набути право приватної власності на земельні ділянки громади, вартість яких перевищує 400 тисяч гривень.
Про підозру в цих незаконних діях повідомили в ГУНП у Вінницькій області.
У 2024 році підозрюваний вирішив привласнити землю у передмісті. За його вказівкою головна бухгалтерка виготовила фіктивні документи, про те, що у 1993 році тогочасна місцева влада виділила зазначені об’єкти для неї особисто та його знайомого. Для цього жінка завірила папери печатками сільських рад, яких вже не існує.
Слідчі слідчого управління ГУНП у Вінницькій області за оперативного супроводу співробітників УСБУ та УСР, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, повідомили фігурантам про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень, зокрема:
Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи.
Санкції інкримінованих статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.











