На сесії міської ради було прийнято рішення про розвиток міжнародної співпраці з містом Карлсруе (Німеччина). Також партнерські стосунки згодом будуть задокументовані в Угоді про побратимство між Вінницькою міською територіальною громадою та містом Карлсруе.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Співпраця між обома містами розпочалась з ініціативи представників муніципалітету німецького міста Карлсруе, які виявили бажання налагодити побратимські зв’язки з Вінницькою міською територіальною громадою.
Першим таким кроком буде налагодження партнерства у освітній галузі – студентські обміни: вінницькі студенти та молоді фахівці зможуть стажуватися за програмою обміну в Карлсруе. Це рішення було прийняте на першій онлайн-зустрічі між міськими головами Сергієм Моргуновим та Франком Ментрупом.








