Автомобіль для перевезення чотирилапих охоронців кордону отримали прикордонники на Вінниччині. Транспортний засіб та майданчик для дресирування службових собак прикордонники Могилів-Подільського загону отримали від британського благодійного фонду «Nowzad».
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
Спеціально обладнане авто дозволить прикордонникам комфортніше та зручніше транспортувати службових собак. А дресирувальний майданчик покращить якість професійних навичок чотирилапих помічників вартових кордону.
Також для іноземних благодійників інструктори-кінологи продемонстрували майстерність підопічних у пошуку наркотичних речовин, вибухівки та затриманні порушників кордону.
Представники фонду відвідали музей загону й оглянули кінологічне містечко. У майбутньому благодійний фонд планує долучитися до його реконструкції.