До поліції звернувся 42-річний житель одного з сіл Гайсинського району військовослужбовець ЗСУ про те, що вночі хтось викрав автомобіль ВАЗ 2105, який був припаркований біля двору.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Поліцейські встановили, що з двору військового ВАЗ викрав 19-річний односелець. Зловмисник скористався тим, що авто було відчинене. Він сів у «Жигулі» та поїхав кататись, але не впорався із керуванням й перекинувся.
Переляканий хлопець залишив автівку й втік. Через кілька годин транспортний засіб і самого правопорушника розшукали оперативники.
Автомобіль вилучили, а відносно викрадача поліцейські проводять слідчі дії.