19-річний мешканець Станіславчицької територіальної громади проник до помешкання жінки, звідки викрав гроші та інші цінності. Слідчі розпочали розслідування.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«До поліції з повідомленням про крадіжку звернулася потерпіла. Жінка розповіла, що зникнення грошових коштів в сумі 200 доларів США, 250 євро, золотих виробів та іншого майна вона виявила 1 березня після повернення додому.
У ході оперативно-розшукових заходів під підозру поліцейських потрапив 19-річний місцевий житель. Як з’ясувалось, хлопець раніше неодноразово приходив до потерпілої та допомагав їй по господарству», – зазначили у поліції.
Розшукали правопорушника за місцем його проживання. Викрадені речові докази вилучені.
Зловмисник затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.