До поліції звернулась мешканка Вапнярської територіальної громади з приводу незаконного заволодіння її автомобілем. За словами потерпілої, транспортний засіб вона залишила вночі біля домогосподарства з ключами в замку запалення.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Поліцейські розшукали викрадену автівку на об’їзній дорозі міста Тульчин. Також, опитавши місцевих мешканців, поліцейські встановили особу, причетну до вчинення цього злочину. Ним виявився 27 – річний мешканець смт Вапнярка. Через кілька днів його на скутері зупинили поліцейські групи реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху.
«Також поліцейські встановили, що затриманий причетний до вчинення ще двох викрадень автівок та крадіжок з домоволодінь на території Тульчинського району.
Наразі підозрюваний затриманий в процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – повідомили в поліції.