Відповідно до запитів від мешканців приватного сектору триває асфальтування доріг за міською програмою співфінансування. Наразі нове покриття вже готове на 9 вулицях. Відповідні роботи зараз тривають на трьох ділянках по вул. Новопрорізна, вул. Івана Хоменка, 2-й пров. Стеценка.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як повідомляють у департаменті комунального господарства, заасфальтували такі ділянки на вулицях: вул. Димчука, вул. Вишневського, вул. Бориса Лук’яновського, вул. Чумацька, вул. Володимира Киянка, вул. Дніпровська. А також 1-й провулок Вишневського, 1-й провулок Івана Хоменка та 2-й провулок Леонтовича.