Останньою земною дорогою Вінницька міська громада проводжає Ротаренка Сергія Миколайовича. Чоловік став на захист України у березні цього року. У складі 25-го окремого десантно-штурмового батальйону брав участь у боях на Донеччині. Життя воїна обірвалося 24 травня під час виконання військового завдання поблизу села Яснобродівка Покровського району. Йому було лише 37 років… Вдома на Сергія чекали батьки, дружина та маленька донечка.
Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Сергій Ротаренко 12 серпня 1986 року у місті Кам’янка Придністровської молдовської республіки. Був єдиною дитиною у родині, тож батьки вкладали у сина всю турботу та любов. Після школи закінчив Тираспольський технікум інформатики та права за спеціальностю бухгалтерський облік. Але за фахом не працював, бо завжди його приваблювали дорога та кермо, розповідають рідні. У 2007 році Сергій переїхав до Вінниці, де згодом прийняв українське громадянство та за покликом серця влаштувався на роботу водієм-далекобійником.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/ROTARENKO-80x80.png)