В боях за Україну, під час штурмових дій поблизу с. Нетайлове Донецької області, 5 грудня 2022 року загинув 23-річний житель селища Миколаївка, військовослужбовець сержант Хібовський Ярослав Юрійович, 28.12.1998 року народження.
Про це повідомила Піщанська селищна рада.
«Важка втрата та тяжке горе для сім’ї, для усієї Піщанської громади. Він сміливо, як вірний син своєї Держави, мужній солдат став на захист України, але страшна смерть обірвала молоде життя. Вже ніколи рідні та друзі не почують його радісний голос, жартівливі слова, не звеселить серце його доброта і щирість. Він був хорошим хлопцем, добрим сином і мужнім воїном-Героєм.
Світла пам’ять про Ярослава не згасне в наших серцях. Щиро поділяємо горе родини та передаємо слова співчуття і підтримки. Вічна пам‘ять Герою!», – йдеться у повідомленні.
Світла пам’ять про Ярослава не згасне в наших серцях. Щиро поділяємо горе родини та передаємо слова співчуття і підтримки. Вічна пам‘ять Герою!», – йдеться у повідомленні.
Про дату і час прибуття кортежу з тілом загиблого Героя та дату прощання буде повідомлено додатково.