Вночі, патрулюючи автодорогу М-30, у селищі Літин, поліцейські зупинили водія мопеда Honda Dio, що порушив ПДР. Під час перевірки документів з’ясувалось, що чоловік не має посвідчення водія, а також інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Порушник погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою алкотестеру. Спецприлад Драгер показав 2,20 проміле алкоголю в його організмі, що в 11 разів перевищує допустиму норму», – повідомили в поліції.
На 29-річного водія мопеда Honda Dio патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (За те, що не мав права керування таким транспортним засобом) КУпАП.









