У бою за Україну, її свободу і незалежність, 09.02.2024 року поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району, загинув кулеметник стрілецького відділення Полончук Андрій Петрович, 21.10.1971 року народження, житель села Ольгопіль.
Ця трагічна звістка сколихнула Ольгопільську територіальну громаду.
У 2022 році був призваний на захист України, відданий військовій присязі на вірність українському народові мужньо виконував військовий обов’язок.
«Щирі співчуття близьким та рідним. Схиляємо голови в скорботі перед загиблим Героєм… Вічна пам’ять і слава захиснику Герою! Про час зустрічі нашого захисника та чин похорону повідомимо згодом», – повідомили в громаді.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/OLHO1-80x72.jpg)