Небесне військо поповнив солдат Бушняк Михайло Григорович, 20 січня 1973 року народження, житель села Нестерварка.
Про загибель військового повідомили у Тульчинській РВА.
Він був вступив на військову службу під час мобілізації 25 лютого 2022 року Тульчинським РТЦК та СП. 20 лютого 2024 року від вогнепального поранення не сумісного з життям в м.Мирноград Донецької області життя Михайла Бушняка обірвалось.
«Схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.
Вічна шана Герою Української Нації!
Герої не вмирають, вмирають вороги!», – йдеться у повідомленні.
Вічна шана Герою Української Нації!
Герої не вмирають, вмирають вороги!», – йдеться у повідомленні.